Центр автоматизації «DebetSoft» пропонує Вашій увазі галузеве рішення з повної автоматизації процесу виробництва весільних суконь. Даний механізм використовується на підприємствах вже близько двох років, система періодично оновлюється з доповненням нових можливостей для зручності роботи.

Автоматизация производства свадебных платьев

У галузевому рішенні реалізований механізм обліку готових виробів і фурнітури в розрізі додаткових функцій аналітики таких як: колекція, сезон, розмір, кольор і т. д. Додаткові аналітики використовуються для автоматичного формування короткого і повного найменування товарів, формування друкованих форм документів у розрізі додаткових аналітик, формування звітів виробництва з розширеною аналітикою, а також використання даних аналітик при друку етикеток і цінників.

Для аналітики і моніторингу виробництва окремо кожного виробу вказується список робіт і комплектуючих, для подальшого автоматичного списання матеріалів і формування послідовності виконання робіт продуктивними ділянками цеха. Для кожного виробу привласнюється унікальна серія, що дозволить відстежити стан нашого виробу на будь-якому етапі виробництва.

Механізм автоматизації виробництва дає можливість нараховувати заробітну плату працівникам цехів за відрядними розцінками виконаних робіт. Також в системі є можливість розподілу всіх непрямих витрат на собівартість окремого виробу, що дозволяє широку аналітику прибутковості тієї чи іншої продукції.

У даному рішенні є можливість вивантаження інформації станом невідвантаженого виробу клієнту за допомогою Android-додатку, що дозволяє клієнту в режимі онлайн стежити за готовністю його замовлення на планшеті або телефоні.

Галузеве рішення автоматизації виробництва весільних суконь працює на базі 1С: Підприємство, що дає можливість гнучкої аналітики не тільки виробництва, а й прибутковості роботи відділу продажів.

Програмний продукт надає:

  • керівництву підприємства й керівникам, відповідальним за розвиток бізнесу, — широкі можливості аналізу, планування і гнучкого управління ресурсами компанії для підвищення її конкурентоспроможності;
  • керівникам підрозділів, менеджерам і співробітникам, що безпосередньо займаються виробничою, збутовою, постачальницької і іншою діяльністю по забезпеченню процесу виробництва, — інструменти, що дозволяють підвищити ефективність щоденної роботи по своїх напрямках;
  • працівникам облікових служб підприємства — засоби для автоматизованого ведення обліку в повній відповідності з вимогами законодавства і корпоративними стандартами підприємства.

Даний механізм можливо адаптувати для будь-якого іншого підприємства яке займається виробництвом без втрат функціональності і гнучкості аналітики. Також можлива доробка основних функцій під специфіку саме Вашого виробництва.