Створення резервних копій в програм обліку — один з найважливіших пунктів забезпечення безпеки і збереження ваших даних. Резервна копія — страховка від збоїв роботи комп’ютерної системи, вірусів і віртуальних атак зловмисників.

Резервна копія, яка поміщається в хмарне сховище, рятує від втрати даних при поломці комп’ютера. При відсутності резервної копії програм, всі дані відновлюються вручну, і поки процес відновлення не завершиться, неможливо оперативно працювати. Компанія в цьому випадку може понести колосальні витрати.

28 червня у всесвітню мережу був запущений вірус «Petya.A», який заблокував роботу сервісів великих компаній більш ніж в 20 країнах світу. Державні структури, банки, аеропорти, туроператори і великі компанії в один момент втратили доступ до власних даних. Робота з програмним забезпеченням стала неможливою. В даний час, збиток, нанесений вірусом, тільки підраховується.

Фахівці IT вже знайшли спосіб зупинити цей вірус. А компаніям залишається підраховувати збитки.

Запобігти проблемі набагато дешевше, ніж понести витрати після її виникнення.

Для створення копій і контролю резервних копій бази даних в автоматичному режимі, розроблений спеціальний сервіс, який мінімізує ризик втратити дані.

Можливості сервісу:

 1. Автоматичне створення резервної копії в кінці робочого дня.
  Якщо бухгалтер забуває зробити копію, то сервіс робить її в авто режимі.
 2. Автоматична відправка копії на сервіс в інтернеті.
  Кожна збережена копія зберігається протягом 7 днів, тому при поломці обладнання, ви зможете встановити дані із збереженої копії на будь-якому іншому пристрої.
 3. Контроль копії.
  Сервіс перевіряє працездатність копії і наявність в ній помилок. Якщо копія збережена неправильно або пошкоджена, то причина буде знайдена і усунена в найкоротші терміни.
 4. Додаткове збереження на резервних серверах.
  Збереження вже перевірених на працездатність резервних копій.

Використовуючи сервіс для створення резервних копій бази даних, ви виключаєте ризик втрати бази даних внаслідок вірусів або поломок обладнання. Система безпеки і автозбереження в рази дешевше відновлення бази даних при її втраті.

Зверніться в нашу компанію, і ви отримаєте безплатну консультацію по організації системи безпеки ваших даних в програмі обліку.