Viber-бот

Онлайн-сервіс «Оповіщення про вихід оновлень до облікових програм BAS/1С»

Піклуючись про клієнтів, компанія «Дебет софт» представляє Вашій увазі безкоштовний онлайн-сервіс «Оповіщення про вихід оновлень до облікових програм BAS/1С», з яким Ви будете завжди в курсі про вихід оновлень для Ваших програм і навіть більше.

Новий рівень взаємодії з клієнтами

Як було раніше Що ми пропонуємо
З нетерпінням чекаєте важливого оновлення і багаторазово телефонуєте на лінію підтримки, щоб якнайшвидше дізнатися новину В автоматичному режимі дізнавайтесь першими про вихід оновлень до Вашої облікової системи BAS/1С
Набридли надокучливі дзвінки від обслуговуючої фірми про вихід оновлень, яких Ви не потребуєте. Самостійно ознайомлюйтесь із описом оновлення. І якщо Ви його потребуєте – однією кнопкою замовляйте дзвінок менеджера
Час від часу до Вас забувають перетелефонувати або не можуть додзвонитися Вам та повідомити про вихід оновлення Маючи на телефоні Viber і підключення до інтернету, Ви завжди будете проінформовані про вихід оновлення
Тривалий час не оновлювали свою програму і не знаєте, чи були якісь важливі для Вас оновлення

 

Просто введіть версію своєї облікової програми і одразу ж ознайомлюйтесь із переліком оновлень, яких Вам не вистачає.

Як це працює?

Сервіс влаштований у вигляді Viber-бота, який за допомогою віртуальної клавіатури, у формі інтуїтивно зрозумілого діалогу, допоможе Вам скористатися його функціями, а саме:

Розпочніть прямо зараз:

  1. Скануйте QR-код    або переходьте за посиланням, щоб відкрити діалог із Viber-ботом.
  2. Підпишіться (для ідентифікації сервіс запитає Ваш номер телефону), щоб отримати доступ до розділів.

 

Як користуватися:

1) Оберіть програму, яка Вас цікавить, із розділу Всі програми (тут міститься повний перелік доступних програм BAS/1С), натискаючи відповідні кнопки на віртуальній клавіатурі.

2) Далі у Вас автоматично відобразиться інформація про актуальну версію програми з описом оновлення та кнопки:

Моя версія – дозволяє вказати свою поточну версію обраної програми BAS/1С і побачити, які версії вийшли. Інформація буде надана разом з описом до кожної версії (наприклад, хочете дізнатись, чи потрібні Вам оновлення, які вийшли з моменту останнього оновлення Вашої програми).

Якщо не знаєте, яка у Вас версія програми, перегляньте відео

Підписатися – активує підписку на програму. З цього моменту підписана програма стає доступна в розділі Мої програми. Ви можете підписуватись на будь-яку кількість програм, підписка означає, що Вам автоматично будуть приходити сповіщення про вихід оновлень до цієї програми.

Замовити оновлення – натискаючи на кнопку, Ви замовите зворотний дзвінок від менеджера з приводу оновлення вибраної програми BAS/1С.

 

В розділі Мої програми зберігаються програми, на які Ви підписалися. Як тільки для таких програм виходить оновлення, Вам одразу прийде сповіщення з інформацією і можливістю замовити зворотній дзвінок через кнопку Замовити оновлення.

На випадок, якщо Вам необхідно відписатися від сповіщень про оновлення для якоїсь програми, потрібно в розділі Мої програми обрати програму і натиснути кнопку Відписатися.

 

Для зручної навігації при користуванні Viber-ботом на віртуальній клавіатурі присутня кнопка Назад (повертає Вас на попередній крок діалогу) і/або На головну (повертає Вас на початок діалогу).