Збереження даних ТТН

ТТН – це єдиний для всіх  учасників транспортного процесу юридичний документ, що призначений для списання товарно-матеріальних цінностей, обліку на шляху їх переміщення, оприбуткування, складського, оперативного та бухгалтерського обліку, а також для розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи.

У стандартних конфігураціях є можливість друку товарно-транспортної накладної із документа «Реалізація товарів та послуг». Проте для друку постійно потрібно вносити певні обов’язкові дані вручну. Це стосується наступних полів: дані автотранспортного засобу, відомості про доставку, місце призначення тощо. І навіть якщо документ вже друкувався з внесеними даними. То для його повторного друку знову необхідно вносити ті самі дані перед друком. У зв’язку із цим була розроблена друкована форма ТТН.

За допомогою даної друкованої форми дані зберігаються у створеному документі. І при повторному друці немає потреби їх знову заповнювати. А в новостворених документах ці дані заповнюються із останнього проведеного документа, що зменшує час заповнення ТТН.